Pajacyk.pl - kliknij i nakarm głodne dziecko!

popularne działy

egzaminy popularne

przykładowy egzamin

Mamy już 524 egzaminów w archiwum! a codziennie przybywają nowe!

dodaj egzamin

egzaminy poszukiwane

ostatnio dodany egzamin

zdjęcia do dokumentów

nauka języków

Dodawanie egzaminów

Masz za sobą trudny egzamin i chcesz pomóc innym. To proste. Jeśli masz go w wersji papierowej – po prostu zrób mu zdjęcie czy zeskanuj, jeśli masz go w wersji elektronicznej, w dowolnym formacie – jeszcze lepiej - dodaj go do bazy archiwumegzaminow.pl i koniecznie podziel się wrażeniami na forum – każdy egzamin ma swój własny wątek. Opowiedz, jak udało Ci się zdać ten egzamin i na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do niego. Pamiętaj: Twoje wskazówki mogą okazać się dla kogoś bezcenne. Podczas przyszłej sesji może właśnie Ty znajdziesz w archiwumegzaminow.pl interesujący Cię egzamin dodany przez studenta, który miał go rok temu...

Wyszukiwanie egzaminów

Szukając egzaminu pomyśl najpierw o słowach kluczowych, które ktoś mógł mu przypisać. Pomyśl o słowach, które mogą znajdować się w tytule czy opisie egzaminu – może to być bardzo ogólna nazwa egzaminu, np. ‘matura’ lub ‘matematyka dyskretna’, może to też być element opisu, czyli słowo, które bardziej precyzuje egzamin, np. ‘poziom podstawowy’ lub ‘Uniwersytet Warszawski’. Takie słowo (lub kilka słów) wpisz w puste miejsce zatytułowane ‘znajdź egzamin’ w lewym górnym rogu strony i kliknij ‘Go!’. Jeżeli wyniki wyszukiwania satysfakcjonują Cię – szukany egzamin jest już Twój – wystarczy kliknąć na ‘zapisz’. W przeciwnym wypadku możesz powtórzyć szukanie próbując innych słów. Bardzo wygodne i pomocne w nawigacji jest klikanie bezpośrednio na słowa kluczowe przypisane do każdego egzaminu – dzięki nim szybko przejdziesz do strony z egzaminami, które są ze sobą powiązane właśnie tym słowem, np. znalazłeś interesującą Cię maturę z fizyki, klikasz na jedno z przypisanych mu słów kluczowych ‘fizyka’ i zostajesz przeniesiony do strony ze sprawdzianem z fizyki, olimpiadą fizyczną, egzaminem wstępnym na studia z fizyki, etc.

Egzaminy poszukiwane

Może się zdarzyć też tak, że w bazie archiwumegzaminow.pl nie ma interesującego Cię egzaminu. Nasza rada: nie panikuj. Być może ktoś jeszcze go poszukuje, a może – co bardzo prawdopodobne – jakiś użytkownik serwisu ma ten egzamin, albo ma do niego łatwy dostęp i chętnie Ci pomoże dodając go do bazy. Kiedy tylko egzamin tam się znajdzie – informujemy Cię o tym. Od początku: Jak to zrobić? Kliknij napis ‘egzaminy poszukiwane’ w lewej części strony. Tam znajduje się lista egzaminów poszukiwanych. Sprawdź dokładnie – może wśród nich jest egzamin, którego szukasz. Wówczas mógłbyś dołączyć do innych oczekujących. Jeśli tak nie jest, pozostaje kliknąć ‘szukam innego egzaminu’, opisać go, zostawić swój email i również cierpliwie czekać. A gdybyś to Ty był szczęśliwym posiadaczem któregoś egzaminu z tej listy – nie zwlekaj – przyślij go nam!

2840324 razy nasze egzaminy komuś pomogły!
Znajdziesz tu także odpowiedzi, wyniki, rozwiązania, a nie tylko sam test, sprawdzian czy egzamin!
Uwaga: zbliża się sesja poprawkowa!
Kasia mówi: ta stronka uratowała mi życie!